Polrehab

O Nas i Naszej pracy

POLREHAB

Wykorzystanie nowoczesnych technologii stanowi jedynie wspomaganie rehabilitacji, a nie jej pełne zastąpienie.

Rehabilitacja medyczna (lecznicza) to kompleksowe działanie na rzecz osób niepełnosprawnych fizycznie i/lub psychicznie. Jej podstawowym celem jest przywrócenie lub pomoc w osiągnięciu maksymalnie najlepszej sprawności, która pozwoli choremu na samodzielne funkcjonowanie. Umożliwi mu powrót do pracy czy do przynajmniej części obowiązków wykonywanych przed chorobą. Mimo że zazwyczaj wprowadzana jest po zakończeniu terapii, to jest tak samo ważna. Bardzo często – dla lepszego efektu i w zależności od przypadku – prowadzona jest przez zespół specjalistów.

Nasza Oferta

My w Polrehab koncentrujemy się na technicznym i technologicznym aspekcie procesów rehabilitacji. Analizujemy oferty materiałów, aparatury i sprzętu rehabilitacyjnego producentów na całym świecie. Aktualizujemy naszą ofertę handlową zarówno dla klientów indywidualnych jak też dla odbiorców instytucjonalnych.

Oferta detaliczna dostępna jest w naszych sklepach grupy POLMADICA. Specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny oferowany jest naszym kontrahentom poprzez autoryzowaną sieć dystrybucji.